MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 10031270
nr 1003 1270
Matsalsgrupp
Gustaviansk stil, matbord + 6 stolar, 2 st ilägg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
söndag 20 december 2015
kl 20:07:09
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Den Gustavianska stilen